Światło jako usługa: czyli leasing oświetlenia

28 lipca 2023

Model usługi działającej jako leasingu światła nie jest dostatecznie rozpowszechniony i generuje wiele wątpliwości. Jednak jest to bardzo interesująca propozycja, która naprawdę się opłaca i przynosi wymierne korzyści. To usługa dla nowocześnie działających firm, których działania są zgodne ze strategią zrównoważonego rozwoju. Inwestycja w modernizację swoich nieruchomości bez wkładu własnego i kupna systemu oświetleniowego na własność. 

 

LEASING ŚWIATŁA to propozycja firmy TRIMAD, która pozwala na jednoczesną modernizację infrastruktury budynku oraz wdrożenie systemu oświetlenia na koszt wykonawcy i możliwość z korzystania mechanizmu LED-owego w formie abonamentu. Dzięki tej możliwości klienci otrzymują kompleksowo wykonaną usługę bez obaw o dodatkowe koszty czy serwis. Opcjonalność tego typu usługi pozwala na tańszy sposób finansowania, uniknięcie kosztów inwestycyjnych i dodatni bilans finansowy firmy.

Usługa leasingu światła to indywidualny program ofertowy szyty na miarę potrzeb każdego klienta. Modernizujemy oświetlenie na LED na istniejących obiektach, ale i również umożliwiamy montaż systemów oświetleniowych na nowych obiektach. W trakcie obowiązywania umowy zapewniamy optymalną wydajność i wsparcie w utrzymaniu. 

 

Dla branży przemysłowej jest to zwykle od 5 nawet do 10 lat stałej pomocy serwisowej. Leasing światła to nie tylko udostępnienie nowych opraw LED-owych, ale i również możliwość modernizacji dotychczas funkcjonujących źródeł oświetlenia. 

 

Jesteśmy zespołem, który wspólnie z klientem ustala najkorzystniejsze rozwiązanie, które zapewni wydajność infrastruktury oświetleniowej  w najbardziej efektywny sposób. Elastyczność i dostosowanie to jedna z podstawowych dewiz jaką się kierujemy. 

 

 

Jakie informacje są potrzebne do przedstawienia oferty?

 

Wytyczne, które są nam niezbędne, aby przedstawić ofertę to między innymi koszty energii dotychczas ponoszone przez klienta, rodzaje, liczba i moc punktów oświetleniowych, a także wysokość montażu. Jedną z ważniejszych kwestii jest również dostęp do systemu dotychczas zasilającego infrastrukturę oraz informacja dotycząca bieżących kosztów konserwacji. Jeśli powyższe dane nie są dostępne oferujemy klientowi możliwość przeprowadzenia profesjonalnego audytu, który zdefiniuje możliwości infrastruktury i  zidentyfikuje aktualne potrzeby, dzięki czemu możemy przygotować kompleksową ofertę.

Niezwykle istotne są dla Nas wskaźniki efektywności infrastruktury LED, są to przede wszystkim oszczędność energii, poziom światła i czas pracy. Powyższe pomiary staramy się wykonywać raz w roku lub zgodnie z życzeniem klienta. 

Leasing światła TRIMAD to model, który łączy nie tylko wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego klienta, ale także wymierne korzyści dla inwestora/przedsiębiorcy.

 

<< WRÓĆ

 

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Usługi oświetleniowe

Usługi fotowoltaika

Audyt energetyczny

Białe certyfikaty

Serwis oświetlenia

Utylizacja elektrośmieci

Copyright © 2023 trimad.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone

TRIMAD.PL Sp. z o.o

ul. Sulejowska 40A

97-300 Piotrków Tryb.

 

tel. +48 663 898 112

 

NIP:      5272617740

KRS:   0000343524

REGON:  142129548

BDO:    000536264

 

FIRMA TRIMAD

 

O nas

Kariera

Współpraca

 

 

BEZPŁATNY AUDYT