biuro@trimad.pl

 

tel. +48 44  741 10 45

fax +48 44  741 12 16

 

 

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem największych światowych producentów oświetlenia. Dla zapewnienia najwyższych standardów dostarczanych rozwiązań współpracujemy tylko ze sprawdzonymi krajowymi producentami.

 

Czy jesteś inwestorem, architektem, czy administratorem obiektu, będziemy pracowac z Tobą dla osiągnięcia najlepszego rozwiązania niezależnie od stopnia złożoności projektu.

 

Nasz zespół jest na tyle duży by zapewnić Ci pełne wsparcie od projektu, poprzez realizację, i odbiory, jednocześnie na tyle mały by nasze podejście było elestyczne i maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb zarówno, jeśli chodzi o czas reakcji jak i aspekty techniczne.

 

Rozumiemy, że często Twoje projekty stanowią wyzwanie jeśli chodzi o czas realzacji, dlatego posiadamy bezpośredni dostęp do zasobów magazynoch naszych partnerów, dla zapewnienia dostaw w dowolnej chwili. I mamy na myśli nie sztuki czy setki a raczej tysiące produktów gotowych na Twoje potrzeby.

 

Wiemy, że trwałe i gwarantowane rozwiązania nie stanowią jedynie wartości dodanej w stosunku do ceny ale stały się niemal wartością nadrzędną. Dlatego nasz zespół cały czas pracuje nad tym aby być cały czas w czołówce firm "relampingowych" w Polsce i dostarczać najnowsze, ekeologiczne rozwiązania - nie tylko LED.

 

Nasz cel to, być lata świetlne przed konkurencją.

 

Zapraszamy do współpracy.

(c) TRIMAD.PL Sp. z o.o. 2018  Created with WebWave CMS

Poczta TRIMAD.PL
Rezerwacje samolotu
Strefa pracowników
Video YouTube
Facebook

Serwis opraw LED,

Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy,  dedykowany serwis opraw typu LED wszystkich wiodących producentów...

                                                                    Więcej

Współpraca/Praca

Poszukujemy osób oraz firm instalatorskich z branży elektrycznej na terenie całego kraju, zapewniamy szkolenia i wsparcie naszego serwisu.   Więcej

Skontaktuj się z nami

e-mail: biuro@trimad.pl

ul. Sulejowska 45

Piotrków Tryb. 97-300

tel +48 44 741 10 45

fax. +48 44 741 12 16