Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem największych światowych producentów oświetlenia. Dla zapewnienia najwyższych standardów dostarczanych rozwiązań współpracujemy tylko ze sprawdzonymi krajowymi producentami.

 

Czy jesteś inwestorem, architektem, czy administratorem obiektu, będziemy pracowac z Tobą dla osiągnięcia najlepszego rozwiązania niezależnie od stopnia złożoności projektu.

 

Nasz zespół jest na tyle duży by zapewnić Ci pełne wsparcie od projektu, poprzez realizację, i odbiory, jednocześnie na tyle mały by nasze podejście było elestyczne i maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb zarówno, jeśli chodzi o czas reakcji jak i aspekty techniczne.

 

Rozumiemy, że często Twoje projekty stanowią wyzwanie jeśli chodzi o czas realzacji, dlatego posiadamy bezpośredni dostęp do zasobów magazynoch naszych partnerów, dla zapewnienia dostaw w dowolnej chwili. I mamy na myśli nie sztuki czy setki a raczej tysiące produktów gotowych na Twoje potrzeby.

 

Wiemy, że trwałe i gwarantowane rozwiązania nie stanowią jedynie wartości dodanej w stosunku do ceny ale stały się niemal wartością nadrzędną. Dlatego nasz zespół cały czas pracuje nad tym aby być cały czas w czołówce firm "relampingowych" w Polsce i dostarczać najnowsze, ekeologiczne rozwiązania - nie tylko LED.

 

Nasz cel to, być lata świetlne przed konkurencją.

 

Zapraszamy do współpracy.

(c) TRIMAD.PL Sp. z o.o. 2021  

Strefa pracowników
Video YouTube
Facebook

Serwis opraw LED,

Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy,  dedykowany serwis opraw typu LED wszystkich wiodących producentów...

                                                                    Więcej

Współpraca/Praca

Poszukujemy osób oraz firm instalatorskich z branży elektrycznej na terenie całego kraju, zapewniamy szkolenia i wsparcie naszego serwisu.   Więcej

Skontaktuj się z nami

e-mail: biuro@trimad.pl

ul. Sulejowska 40A

Piotrków Tryb. 97-300

tel +48 663-898-112